Generic selectors
Tik tikslios atitiktys
Ieškoti pagal pavadinimą
Ieškoti tekste
Post Type Selectors
Versija
neįgaliesiems

Psichologinė pagalba

Psichikos sveikatos specialistai

Lietuvos gyventojams psichikos sveikatos paslaugos, įskaitant medicinos psichologo konsultacijas, yra teikiamos nemokamai daugiau kaip 100-ame psichikos sveikatos centrų, išsidėsčiusių visoje Lietuvoje.

Psichikos sveikatos centruose pagalbą pasirengę suteikti psichiatrai, psichologai, socialiniai darbuotojai ir slaugytojai.

Psichologai konsultuoja asmenis ir padeda spręsti bendravimo ir tarpasmeninių santykių problemas, teikia pagalbą išgyvenant krizines situacijas ar patyrus psichologiškai paveikusias traumas, teikia psichikos ir elgesio sutrikimų terapijos paslaugas.

COVID-19 pandemijos metu visų psichikos sveikatos centrų psichologai konsultuoja nuotoliniu būdu, o daugiau kaip du trečdaliai teikia konsultacijas telefonu gyventojams ir anonimiškai, neatskleidžiant asmens tapatybės.

Jei patiriate smurtą ar krizę

Karantino metu padaugėjus pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje, raginame netylėti ir drąsiai kreiptis pagalbos: skambinti 112, Policijos informacijos telefono numeriu 8 700 60000 arba susisiekti su  Specializuotos pagalbos centrais.

Pavadinimas Nuoroda
Specializuotos pagalbos centrai specializuotospagalboscentras.lt
Smurto artimoje aplinkoje prevencija socmin.lrv.lt